Volkswagen güvenliği baz alarak ürettiği otomobil modellerinden dolayı, zaten ailelerin öncelikli tercihini oluşturuyor. Ancak Caravelle Comfortline modeli ile büyük ailelerin gönlünde taht kurmaya aday oluyor.

vw-t5-caravelle-18

Özellikle dört tekerlekten bağımsız bir süspansiyona sahip olması bu durumun oluşmasında etkendir. Çünkü yolculuk esnasında tekerleklerden birinin çukura girmesi diğer tekerlekleri etkilemez ve yol kaldığı yerden devam eder. Böylece yolculuk esnasında sizi hiçbir şey durduramaz. Güvenli bir yolculuk talep eden aileler bu sebeple Caravelle Comfortline’ı tercih ediyor.

Bunun yanında barındırdığı viraj dengeleme sistemi sayesinde, keskin virajlarda arabanın yoldan çıkması ve savrulması dengelenmeye çalışılır.

volkswagen-caravelle-comfortline-bmt-2-0-tdi-dsg-3-2

Gündüz Farları

 

Caravelle Comfortline’ın çalışması ile birlikte devreye giren gündüz farları, yayalar ve diğer araçlar tarafından fark edilmenizi sağlayarak size güvenli bir yolculuk için yardımcı olurlar. Bununla birlikte gündüz farları, yakıt tüketiminizi de artırmayarak ekonominize destek olur.

Çarpışmalarda direksiyondan kaynaklanan aracın içinde sıkışıp kalma durumu, çok sayıda can kaybına neden olabiliyor. Bu tür hayati sorunların çözümünde de Caravelle Comfortline modeli akılcı çözümler sunuyor. Katlanabilir direksiyonu sayesinde aracın içinde sıkışıp kalmanız önlenecektir.

volkswagen-caravelle-comfortline-bmt-2-0-tdi-dsg-2-2

Frenlerinizin ısınması, güvenliğiniz ve sürüş zevkiniz için can sıkıcı sonuçlar doğurabilir. Volkswagen bu modelinde de sizin güvenliğinizi gözeterek frenlerinizin aşırı ısındığı durumlarda otomatik olarak devreye giren bir hidrolik sistemi tasarladı. Bu sistem sayesinde Caravelle Comfortline ile sürüş zevkiniz ve güvenliğiniz konusunda içiniz rahat olsun.

http://volkswagen-tr.com/wp-content/uploads/2016/10/Volkswagen-Caravelle-Comfortline-BMT-2.0-TDI-DSG-2-2-1024x768.jpghttp://volkswagen-tr.com/wp-content/uploads/2016/10/Volkswagen-Caravelle-Comfortline-BMT-2.0-TDI-DSG-2-2-150x150.jpgadminVolkswagen Haberlericaravelle,CARAVELLE COMFORTLİNE,comfortline,volkswagen
Volkswagen güvenliği baz alarak ürettiği otomobil modellerinden dolayı, zaten ailelerin öncelikli tercihini oluşturuyor. Ancak Caravelle Comfortline modeli ile büyük ailelerin gönlünde taht kurmaya aday oluyor. Özellikle dört tekerlekten bağımsız bir süspansiyona sahip olması bu durumun oluşmasında etkendir. Çünkü yolculuk esnasında tekerleklerden birinin çukura girmesi diğer tekerlekleri etkilemez ve yol kaldığı...