Yeni Volkswagen Golf Sportsvan siparişleri almaya başladığını açıkladı.  Golf, aile ihtiyaçlarını 2018’de karşılamayı hedeflediğini bu modeli ile kullanıcılarına ispatlamaya kararlı.

Volkswagen Golf Sportsvan Eylül ayında güncellenmiş modelini piyasaya çıkmıştı. En son olarak da otomobile eklediği yeni sistemleriyle ve yeni nesil bilgi-eğlence ekranı standart olarak pazara girdi. VW Golf Sportsvan’ın dış görünüşünü mevcut Golf’le uyumlu tutmak için tazelediler. Değişiklikler arasında yeni tamponlar, farlar, alaşım jantlar ve özel boya seçeneği sunuluyor.

İç mekanda yeni dekorlar, kumaşlar ve deri seçenekler var. Yeni sürücü yardım sistemleri arasında, Şehir Acil Frenleme ve Yaya İzleme, Acil Yardım ve Park Assist yer alıyor. İsteğe bağlı Discovery Pro bilgi-eğlence sistemi modelde sunuluyor.  9.2-inç ekran selefine göre geliştirilmiş.

Yeni VW Golf Sportsvan, 85 HP ve 110 HP güç seçeneklerinde 1.0 litrelik TSI motor ile geliyor. 130 HP ve 150 HP gücünde motor ise 1.5 litre hacminde sunulacak. VW ayrıca iki TDI seçeneği de sunacak.

http://volkswagen-tr.com/wp-content/uploads/2017/10/2018-VW-Golf-Sportsvan-1024x683.jpghttp://volkswagen-tr.com/wp-content/uploads/2017/10/2018-VW-Golf-Sportsvan-150x150.jpgadminVolkswagen Haberlerigolf,Golf Sportsvan,volkswagen,Volkswagen Golf Sportsvan
Yeni Volkswagen Golf Sportsvan siparişleri almaya başladığını açıkladı.  Golf, aile ihtiyaçlarını 2018'de karşılamayı hedeflediğini bu modeli ile kullanıcılarına ispatlamaya kararlı. Volkswagen Golf Sportsvan Eylül ayında güncellenmiş modelini piyasaya çıkmıştı. En son olarak da otomobile eklediği yeni sistemleriyle ve yeni nesil bilgi-eğlence ekranı standart olarak pazara girdi. VW Golf Sportsvan’ın dış...