Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden olan Volkswagen araçlarında birçok farklı özellik bulunmaktadır. Sürücü konforu ve sürüş kalitesi için oluşturulan bu özelliklere kısaca bakacak olursak karşımıza şunlar çıkmaktadır;

volkswagen-touareg-lead-xlarge-xlarge_transgsao8o78rhmzrdxtlqbjdd0aesusvn1te7a0ddd_esi

Volkswagen Araçlarının Özellikleri

Araç göstergeleri ışığa duyarlı şekilde üretilmiştir.

Müzik çalar hıza duyarlı şekilde tasarlanmıştır ve araç hızlandıkça müzik sesi artmaktadır.

Silecekler açık olduğunda ve geri vites devreye girdiğinde otomatik olarak arka silecekler çalışmaktadır.

Park halinde sinyal verildiğinde bağımsız olarak park lambası devreye girmektedir.

Volkswagen araç özellikleri içerisinde araçtan anahtarı çıkardığınızda ve kapatmayı unuttuğunuzda araç 20 saniye içerisinde kendini kilitliyor.

volkswagen-emblem

Araçların dört camı birlikte anahtardan açılıp kapatılmakta ve araç camlarında sinyaller bulunmaktadır. Camın önüne en ufak engel geldiğinde bile otomatik olarak yarıya kadar açılmaktadır.

Müzik çaların sesini sıfırladığınızda müzik duraklar ve tekrardan sesi yükselttiğinizde müzik kaldığı yerden çalmaya devam eder.

Kilometre yanlışlıkla sıfırlandığında tekrardan basılı tutarsanız eski kilometre değerleri çıkmaktadır.

İki saniye boyunca ABS fren sistemi çalışırsa dörtlüler otomatik olarak yanmaktadır.

Egzoz gazı solutmamak adına araç geri vitesteyken otomatik olarak iç hava sirkülasyonu gerçekleşmektedir.

Yağmur sensoru devredeyken fren balataları birkaç dakika aralıklarla fren disklerinin üzerini kurulayarak yağmur suyu oluşumunu yok eder.

volkswagen-scirocco-review-xlarge-xlarge_transpivx42josuakz0be9ijungh28zinhzwg9svuzlxrn1u

Volkswagen Araçlarındaki Tüm Özellikler

Küçük detaylar gibi görülen fakat sürüş keyfi ve sürüş kalitesini oldukça yukarıya taşıyan bu özellikler Volkswagen yeni nesil araçlar için geçerli olmaktadır.

http://volkswagen-tr.com/wp-content/uploads/2016/09/volkswagen-touareg-lead-xlarge-xlarge_transgsaO8O78rhmZrDxTlQBjdD0aesusvN1TE7a0ddd_esI-1024x640.jpghttp://volkswagen-tr.com/wp-content/uploads/2016/09/volkswagen-touareg-lead-xlarge-xlarge_transgsaO8O78rhmZrDxTlQBjdD0aesusvN1TE7a0ddd_esI-150x150.jpgadminVolkswagen Haberlerivolkswagen,volkswagen 2016,volkswagen 2017,volkswagen araçlar
Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden olan Volkswagen araçlarında birçok farklı özellik bulunmaktadır. Sürücü konforu ve sürüş kalitesi için oluşturulan bu özelliklere kısaca bakacak olursak karşımıza şunlar çıkmaktadır; Volkswagen Araçlarının Özellikleri Araç göstergeleri ışığa duyarlı şekilde üretilmiştir. Müzik çalar hıza duyarlı şekilde tasarlanmıştır ve araç hızlandıkça müzik sesi artmaktadır. Silecekler açık olduğunda ve geri...