Karavan herkesin hayalidir. Şöyle güzel bir karavan alıp kafanın estiği yere gitmek, gidilen yerde kalacak yer arama sorunu olmadan konaklamak ve her zaman için daha fazla yer görmek demektir karavan. Fakat yüksek fiyatları ve yakıt masraflarının fazla olması gibi durumlar yüzünden insanlar karavan ile tatil yapmaya cesaret edememektedir. Tabi bir de bunlara karavanın rahatlık ve konfor gibi detayları eklenmektedir.

vw-edition-25-multivan-hero

Volkswagen Multivan

Oysa Volkswagen bu durumu tamamen ortadan kaldırdı ve hem hesaplı hem de konforlu bir karavan üretti. Volkswagen Multivan Bett Mobil kullanıcısına oldukça farklılıklar sunan bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Karavan rahatlığında, binek otomobil hızında ve ekonomik yapısında gerçek bir karavan özelliği gösteren Volkswagen Multivan doğada konforlu vakit geçirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

volkswagen-multivan-generation-six-t6_11

Pratik bir hazırlanma ve karavan haline gelme şansı sunan Volkswagen Multivan son derece akıllıca tasarlanmış bir modülden oluşmaktadır. Hem konforlu hem de son derece işlevsel bir iç dizayn sunan Volkswagen Multivan yaşam alanı için gerekli olan tüm ayrıntıları sunuyor. Örneğin 136X200 cm ebatlarındaki bir yatak otomatik olarak arkaya doğru saniyeler içerisinde açılmakta ve size evdeki yatağınız gibi rahat edeceğiniz bir uyku sunmaktadır.

volkswagen-multivan-8

20 litre temiz yıkama suyu, 10 litre atık su tankına sahip olan Volkswagen Multivan kamp tuvaleti de bulunduruyor. Ayrıca aracın içerisinde 50 litrelik bir buzdolabı, yemek pişirme modülü ve saklama alanları bulunuyor. Yemek pişirme modülü portatiftir ve istenen zamanlarda kolayca araç dışarısına çıkartılabilmektedir.

Rahat ve son derece de kaliteli bir yaşamsal alan sunan karavan kısmı otomatik olarak kurulmakta ve yine otomatik olarak toplanmaktadır. Araç içerisinde istediğiniz tüm tasarımları kendiniz yapabilirsiniz. Volkswagen Multivan araçlar içerisinde karavan modülleri olmadan satışa çıkartılmaktadır. Volkswagen Multivan araçları Bett Mobil tarzında sonradan döşenebilmekte ve çok uygun rakamlar ile bu özellikler araçlara eklenebilmektedir.

Daha konforlu şekilde seyahat edebileceğiniz ve daha rahat şekilde konaklamalar gerçekleştirebileceğiniz bir araç olma özelliği sunan Volkswagen Multivan satış rakamları ise oldukça avantajlı rakamlar içermekte ve her bütçeye uygun olmaktadır.

http://volkswagen-tr.com/wp-content/uploads/2016/10/vw-edition-25-multivan-Hero.jpghttp://volkswagen-tr.com/wp-content/uploads/2016/10/vw-edition-25-multivan-Hero-150x150.jpgadminVolkswagen Haberlerimultivan,volkswagen,Volkswagen Multivan,volkswagen yeni modelleri
Karavan herkesin hayalidir. Şöyle güzel bir karavan alıp kafanın estiği yere gitmek, gidilen yerde kalacak yer arama sorunu olmadan konaklamak ve her zaman için daha fazla yer görmek demektir karavan. Fakat yüksek fiyatları ve yakıt masraflarının fazla olması gibi durumlar yüzünden insanlar karavan ile tatil yapmaya cesaret edememektedir. Tabi...